HAKKIMIZDA
TEMİZ KODLAMA
Web tasarımlarda gereksiz etiketlemelerden kaçınarak temiz kodlama ile seo ve mobil uyumlu siteler tasarlamaktayız.
ÖZGÜN TASARIM
Size ve firmanıza özel her web tasarımda farklı bir proje çalışması gibi düşünmemiz sizi bir adım önde başlatmaktadır.
KULLANICI DOSTU
Sade, erişilebilir ve mobil uyumlu olmayı hedefleyerek kullanıcı dostu tasarımlara imzamızı atıyoruz.
100% MOBİL UYUMLU
Yapmış olduğumuz tüm web tasarımlarda %100 mobil uyum ile telefon, tablet veya bilgisayarlardan sorunsuzca kullanım sağlayabilirsiniz.
TASARIM ADIMLARI & SONUÇLAR
PLANLAR
TASARLARIZ.
TASARIMLARI &
GELİŞTİRİRİZ.
TESLİM EDERİZ
  • Web Tasarım
    75%
  • Programlama
    90%
  • Eticaret
    55%
HER MÜŞTERİMİZİN BİZİM İÇİN DEĞERLİ OLDUĞUNU BİLİYORUZ!

Yeni Çözüm, 20 Şubat 2002 ‘de Sistem Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti. çatısı altında faliyete başlamış olup 15.08.2006 tarihinde daha iyi hizmet sunabilmek için yeni çalışma ofisine taşınarak Sistem Bilişim’in kurumsal ve bireysel müşterilerine yönelik çalışmalar geliştirmeye başlamıştır.

Müşteri ihtiyaçlarını karşılamak,web sitesinden beklenen gerekli işlevselliği sağlamak, bireysel ve kurumsal çözümler sunmak amacıyla faaliyet alanını her geçen gün adına yakışır bir şekilde yenileyen YeniÇözüm; yeni çözümler sunmak adına tasarım ihtiyaçlarını karşılamak ve tasarım öncesi ve sonrası hizmet desteğini istikrarlı bir şekilde sürdürmek ‘te olup bilişim sektöründe "Web Tasarım" ihtiyaçlarına göre çözümler üretmektedir. Deneyimli Web Tasarım ekibimiz sizin beklentileriniz doğrultusunda Tasarım ve Hosting çözümlerinde yüksek kalitede, yüksek performanslı, yüksek güvenliğe sahip internet çözümleri sunmak için çalışıyor. Yeni Çözüm, Web Hizmetleri olarak önceliğimiz müşterilerimizin bize olan güvenine yakışır hizmetler sunmaktır. Tasarım-hosting kalitemizden ödün vermeksizin 6 yıldır sektörde isim olarak belirgin bir yer edinmiştir. Bünyemize kattığımız bütün referanslarımızın bizim için ayrı önem taşıdığını , bizim sektörle olan çalışma şeklimizi belirlediğini düşünüyoruz. Vizyon olarak hizmet içeriğimizi zenginleştiren çeşitli sektörlere ait farklı tasarım ve hizmetler referans listemizde yer almaktadır