C CLASS IP SORGULAMA

C CLASS IP SORGULAMA

C Class IP Sorgulama Nedir?

https://www.ihs.com.tr/seo/c-class-ip-sorgulama-araci

C Class IP Sorgulama Aracı'na hoşgeldiniz. Bu hızlı ve güvenilir aracımızı kullanarak, C Sınıfı Ip'nin birden fazla domaini barındırıp barındırmadığını kontrol etmek amacıyla hızlı bir test yapabilirsiniz. Bu araç, tekrarlanan IP adreslerini tespit etmek için özel olarak oluşturulmuştur. Tamamen ücretsiz olan aracımızı kullanmak için tek yapmanız gereken, URL'leri eksiksiz olarak araca girmenizdir. Ardından aracımız girmiş olduğunuz web sitelerinin aynı C Sınıfı Sıralamayı kullanıp kullanmadığını denetleyecektir.

Eğer başka siteler de aynı IP adresini kullanıyorsa sıralamalarınız olumsuz etkilenebilir. Aynı IP adresini kullanan bir site arama motorları tarafından 'spam' olarak kabul edilmişse ya da arama motorları tarafından kara listeye alınmışsa bu durum sizin web sitenizin sıralamalarına da zarar verebilir.

IP adreslerindeki domainleri tespit etmeleri için ve çevrimiçi olarak çalışan işletmelerin sorunsuz çalışabilmelerine yardımcı olabilmek için hazırladı.

C Sınıfı IP Sorgulama Aracımızın en önemli özellikleri ise ücretsiz, hızlı ve doğru olmasıdır. Ayrıca aracımız 40 domain'i aynı anda kontrol edebiliyor.